Strony

czwartek, 24 października 2013

Początkowe pomiary. Start 9.10.13

Długo nad tym myślałam czy umieścić tutaj swoją wagę i wymiary. Dlaczego? Dlatego, że jest kilka osób, które wyśmiewają to co robię. Mimo wszystko ja coś staram się zmieniać, a one tylko krytykują. Jednak po długim zastanowieniu postanowiłam to zrobić. Mając świadomość tego, że Wy o tym wiecie będzie to moją większą motywacją by bardziej postarać się o piękne ciało. Będzie mi wstyd gdy jednak nie będzie żadnych efektów. Jestem pozytywnie nastawiona do ćwiczeń dlatego wiem, że to dobra droga by osiągnąć cel. 
Jeśli chodzi o zdjęcia to jeszcze do końca się na tyle nie przekonałam by wrzucać je tutaj. Pewnego dnia pewnie będziecie mogły zobaczyć jak wyglądałam 'przed' i 'po'. 

Co miesiąc robię zdjęcia by móc podziwiać efekty. To dodatkowa motywacja móc widzieć jak się zmienia ciało. Kiedyś na pewno wrzucę zdjęcia. 
Co miesiąc również będę umieszcza tutaj swoje wymiary. 

Dołączcie do mnie i ćwiczcie razem ze mną <3 


3 komentarze:

 1. Również walczę o lepsze ciało ;) Więc dołączam ,Powodzenia ;* !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś Cię wyśmieje dlatego, że chcesz zrobić coś dla siebie??? Ty tez go wyśmiej!!! I walcz o swoje!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wcześniej miałam troszkę inna tematykę. Oczywiście nie powiedział mi tego w twarz ale były głośne komentarze do znajomych w moim towarzystwie, więc nie ciężko było sie domyśleć o kogo chodzi :D

   Usuń